. Odstředivky na plavky | Bamiko

  

Plavky vysuší rychleji než slunce

Společnost Bamiko s.r.o. je ryze český výrobce profesionálních odstředivek na plavky. Navazuje na současný trend zkvalitňování služeb a nabízí kvalitní, spolehlivé a designově atraktivní odstředivky na plavky pro všechny zařízení, která jdou s dobou.

 

 

Proč zvolit odstředivku na plavky Bamiko?

MAXIMÁLNÍ PŘIZPŮSOBITELNOST

V základu nabízíme 10 barev či motivů, můžete si vybrat z broušené nerezi, modré a bílé barvy (stříkaná barva) nebo z jednoho z našich 5 motivů (potištěná fólie).

Chcete aby se Vám odstředivka plně přizpůsobila? Můžete si navrhnout jakýkoli vlastní design na přání, ať už je to Vaše logo, obrázek, nic není problém.

Production-line-swimwear-dryers

KVALITNÍ MATERIÁLY

Všechny ocelové části odstředivky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní chemicky odolné nerezové oceli AISI 316Ti/304. Budete tak mít jistotu, že odstředivka obstojí i ve velmi agresivním bazénovém prostředí. Tato kombinace materiálů Vám zajistí, oproti konkurenčním produktům, maximální odolnost proti rzi a nejjednodušší čištění.

Kvalitni-materialy-1 

VYSOKÁ ÚČINNOST

Použitím výkonného a úsporného motoru a vhodně zvolenou velikostí vnitřního bubnu odstředivky, dokáže odstředivka odstranit až 95 % vody z plavek během pár sekund!

Vysoka-ucinnost-1

 SNADNÉ ČIŠTĚNÍ

Vnitřní i vnější buben odstředivky je jednoduše přístupný díky odjímatelnému krytu z kluzného plastu - čištění odstředivky tak zvládnete bez větší námahy během chvilky.

Ezgif-com-crop

 

JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ

Ovládání odstředivky je jednoduché a intuitivní. Stačí vložit mokré plavky do bubnu (pod kartáčový kroužek), zavřít a 10 sekund držet víko, po skončení cyklu víko otevřít a vytáhnout suché plavky.

Hnet-com-image-8

NANO OCHRANA

Vnější plastový buben odstředivky je chráněn unikátní nano vrstvou, která výrazně elimunuje usazování nečistot, bakterií a vodního kamene. Odstředěná voda velmi rychle odteče a čištění odstředivky je tak mnohem snažší než u konkurenčních produktů.

Nano-piktogram

 

MAXIMÁLNÍ BEZPEČNOST

Použitím mechanického bezpečnostního koncového spínače se odstředivka nemůže rozběhnout pokud není zavřené víko. Kartáčový kroužek na vnitřním bubnu zase drží Vaše plavky uvnitř bubnu a chrání je před poškozením.

Vysoka-bezpecnost-1

MOŽNOST VESTAVBY

Odstředivku na plavky můžete jednoduše zabudovat do Vaší skříně. Součastí zabudované odstředivky je elegantní rámeček z broušeného plechu. Odstředivku můžete napojit přímo na odpad nebo využít PE sběrné nádoby na vodu.

Built-in-swimwear-dryer

 

SNADNÉ NAPOJENÍ

Odstředivka na plavky je připravena k připojení na čipový/mincovní systém. Doporučujeme využít mincovní systém Bamiko (CM 100) ovládaný speciálními plastovými žetony a napájený přímo z odstředivky 5V.

Investice do odstředivky se Vám tak rychle vrátí zpět.

Coin-machine-bamiko

NEČEKANÁ VYSPĚLOST

V naší odstředivce používáme na míru vyvinutou elektroniku, která Vás svou vyspělostí překvapí. Řídící program analyzuje stav odstředivky, dokáže Vás upozornit na vadnou součástku a navíc máte přehled, kolik z Vašich návštěvníků ji využije. Zabudovaný senzor dokáže vyhodnotit, že je buben přetížen a sušící cyklus ukončí.*

Necekana-vyspelost-1

 

ŠETRNOST K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Instalací odstředivky se výrazně omezí spotřeba jednorázových plastových sáčků. Vaši návštěvníci si plavky odnesou jednoduše v batohu. Odstředěním každých plavek se navíc do oběhu vrátí cca 150 ml vody.

 

Setrna-k-zivotnimu-prostredi-2

 

ELEGANTNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Pokud nemáte k dispozici odtokový kanálek nebo napojení na odpad, můžete využít naši elegantní sběrnou nádobu na vodu.

Nádoba je vyrobena z kvalitního PE ve stejné povrchové úpravě a barvě jako víko odstředivky. Instaluje se na stěnu pod odstředivku, spolu tak tvoří dokonalý celek.

Pe-water-container

DLOUHODOBÉ TESTOVÁNÍ

Vývoji odstředivky věnujeme maximální úsilí, aby jste s ní byli vždy maximálně spokojeni. Všechny mechanické i elektrické komponenty testujeme na      1 000 000 cyklů. Také proto v odstředivce najdete spolehlivý motor s elektromagnetickou brzdou, který vydrží mnohem více než je u těchto produktů standardní.

 

Ezgif-com-optimize-2

 

KOMPAKTNÍ ROZMĚRY

Díky svým kompaktním rozměrům 350 x 300 x 555 mm (šírka x hloubka x výška), je možné odstředivku instalovat i do velmi malých prostorů.

Kompaktni-rozmery-2

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider